2022-07-29 11:26:48
2023-02-22 15:25:07

Vartų Pasaulis, G. Ivanausko individuali įmonė

http://www.vartupasaulis.lt
Žiūrėti visus skelbimus

Įmonės aprašymas

Pasiulymas


I. Į. „Vartų Pasaulis“ savo veiklą pradėjo 2004 m. Per trejus darbo metus papildė bei išplėtė prekių ir paslaugų asortimentą. Tai jauna, perspektyvi, šiuolaikiška įmonė, kurioje dirba kvalifikuoti bei technikos inovacijomis besodomintys darbuotojai. Jie visada pasirengę klientui pasiūlyti tinkamiausią variantą ir užtikrinti kokybišką darbą.

I. Į. „Vartų Pasaulis“ ypatingą dėmesį skiria montavimo kokybei. Darbuotojų kvalifikacija, šiuolaikinė technologija ir konkurencingos kainos leidžia sėkmingai dirbti visoje Lietuvoje.

Mūsų partneriai – tai Lietuvos ir Europos šalių gamintojai, kurių gaminiai turi optimalų kainos ir kokybės santykį, todėl galime pasiūlyti palankias sąlygas, greitai ir nepriekaištingai garantinį ir pogarantinį remontą.

Šiuo metu savo klientams galime pasiūlyti šias paslaugas: pakeliamus garažo vartus bei jų automatinius atidarymo įrenginius, metalinius ir medinius kiemo vartus bei jų automatinius atidarymo įrenginius, kelio užtvarus, audio ir video telefonspynes, šarvuotas duris, plastikinius langus, tvoras ir apsaugines žaliuzes . Montuojame stogo dangą, klojame trinkeles, atiekame vidaus apdailos darbus, sutvarkome gerbūvį.

Vartų Pasaulis, G. Ivanausko individuali įmonė darbo skelbimai

Žiūrėti visus skelbimus