Naujausi skelbimai

Viešbučio administratorius

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 344310

Darbo skelbimo numeris

344310

Darbo aprašymas

* Malonus viešbučio svečių įregistravimas ir išregistravimas;
* Darbas su kasos aparatu ir viešbučio valdymo sistema;
* Rezervacijų administravimas;
* Sąskaitų išrašymas;
* Įvairios informacijos teikimas ir malonus bendravimas svečių viešnagės metu.

Reikalavimai

* Puikios lietuvių, anglų kalbos žinios (rusų ar kita užsienio kalba būtų privalumas);
* Reprezentatyvi išvaizda, mandagumas, punktualumas, paslaugumas ir geranoriškumas;
* Gebėjimas dirbti komandoje ir individualiai;
* Gebėjimas dirbti stresinėse situacijose;
* Greita orientacija ir lankstus mąstymas;
* Vadovo pavestų darbų vykdymas;
* Imlumas naujovėms.

3+ žvaigždučių viešbutis, priklausantis Europa Group viešbučių grandinei, Vilniaus centre ieško administratoriaus (-ės) dirbti pilnu etatu;
* Siūlome įdomų darbą slenkančiu grafiku dieninėje ir naktinėje pamainoje;
* Stabilų, laiku mokamą atlyginimą;
* Visas socialines garantijas;
* Darbuotojų privilegijas ir puikią bonusų sistemą;
* Draugišką kolektyvą;
* Puikias karjeros galimybes.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2018 m. rugpjūčio 16 d.
Įvestas:
2018 m. liepos 18 d.