Viešųjų ryšių ir komunikacijos specialistas (-ė)

PHARMANET, UAB

Darbo skelbimo numeris

382042

Darbo aprašymas

  • Įmonės įvaizdžio formavimas ir palaikymas viešojoje erdvėje;

  • Išorinės komunikacijos strategijos kūrimas ir įgyvendinimas;

  • Ryšių su žiniasklaidos atstovais kūrimas ir palaikymas;

  • Straipsnių, pranešimų ir komentarų žiniasklaidai rengimas ir platinimas;

  • Vidinės komunikacijos strategijos vystymas;

  • Vidinių ir išorinių organizacijos tyrimų rengimas ir analizė;

  • Krizių valdymo strategijos kūrimas ir įgyvendinimas;

  • Komunikacijos projektų biudžeto valdymas, paskirstymas ir efektyvumo analizė;

  • Projektų su išorės partneriais vykdymas ir atlikimo kontrolė.

Reikalavimai

  • Ne mažesnė nei 5 m. darbo patirtis ryšių su visuomene srityje;

  • Puikios lietuvių ir anglų kalbų žinios žodžiu ir raštu;

  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai;

  • Aukštasis išsilavinimas;

  • Savarankiškumas, kūrybinis mąstymas, novatoriškumas.

Įmonė siūlo

  • Motyvuojantį atlyginimą;

  • Galimybę keliauti ypatingomis sąlygomis;

  • Jaunatvišką ir draugišką kolektyvą;

  • Asmeninį ir profesinį tobulėjimą;

  • Darbą tarptautinėje kompanijoje;

  • Mokymus.

Informuosime tik atrinktus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame.

Pateikdamas (-a) savo CV sutinku su PHARMANET Privatumo politika (susipažinti su Privatumo politika galima tinklalapyje https://www.pharmanet.lt/lt/privacy-policy/).

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2019 m. rugsėjo 11 d.
Įvestas:
2019 m. rugpjūčio 13 d.
Alga (neatskaičius mokesčių):
iki 2475 EUR per mėn.

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

UAB „Pharmanet“ – tarptautinė darbuotojų paieškos, atrankos ir laikinojo įdarbinimo įmonė.
Mūsų klientas – tarptautinė turizmo kompanija.

Žiūrėti profilį