2022-07-29 11:26:48

Nekilnojamojo turto brokeris (-ė)

CVMarket.lt klientas
900 - 3000 €/mėn. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

Sparčiai besiplečianti nekilnojamojo turto įmonė ieško gabaus (-ios) pardavimų vadybininko (-ės), gebančio (-ios) dirbti tiek kolektyve, tiek individualiai. Tai įdomus pasiūlymas tiems, kurie nori turėti savo verslą, tačiau nenori rizikuoti ir daug investuoti. Jūsų laukia įdomus ir dinamiškas darbas. Kasdien vis nauji klientai, susitikimai, objektai. Išmoksite vertinti parduodamus ir nuomojamus objektus, pagal naujausias rinkos tendencijas, įgysite žinių kaip sėkmingai vykdyti nuomos ir pardavimo sandorius, išmoksite konfliktų valdymo pagrindų ir gebėsite juos pritaikyti.
Šis pasiūlymas tiems, kurie nenori sėdėti biure nuo 8 iki 17 val. bei nori save realizuoti profesinėje veikloje. Mes Jums siūlome ne eilinę darbo poziciją, o galimybę sukurti savo verslą mūsų įmonėje, be papildomų investicijų.

Reikalavimai

Reikalavimai:
• Gebėjimas bendrauti su įvairiais žmonėmis;
• Pozityvumas ir atsakingumas;
• Vairuotojo pažymėjimas;
• Galimybė darbui naudoti nuosavą automobilį

Įmonė siūlo

Mes Jums siūlome:
• Darbo priemones;
• Mokymus;
• Pagalbą ieškant klientų;
• Karjeros galimybes;
• Motyvuotą darbo užmokesčio sistemą;
• Galimybę sukurti savo verslą.

IŠSKIRTINĖS SALYGOS PATYRUSIEMS BROKERIAMS

• 70 % komisinių;
• motyvacinė sistema;
• profesionali reklama;
• stipri komanda;
• personalo vadovė, kurios darbas – jūsų skelbimai bei notariniai sandoriai.

Daugiau apie mus galite skaityti:

Konfidencialumą garantuojame. Susisieksime su atrinktais kandidatais.