2022-07-29 11:26:48

Ekspedicijos vadybininkas (-ė) NVS šalims

CVMarket.lt klientas
750 - 3500 €/mėn. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

  • Tarptautinio krovinių pervežimo organizavimas (iš Europos į NVS šalis);
  • Transportavimo kainų ir maršrutų skaičiavimas;
  • Bendravimas su esamais pervežėjais ir klientais bei naujų paieška;
  • Kiti einamieji darbai.
  • Reikalavimai

  • 1 metų ekspedicijos vadybos darbo patirtis;
  • Geros rusų ir anglų kalbų žinios;
  • Gebėjimas dirbti kryptingai ir tikslingai;
  • Gebėjimas dirbti tiek komandoje, tiek ir savarankiškai;
  • Stipri, atsakinga, kūrybiška ir ambicinga asmenybė;
  • Gebėjimas greitai spręsti problemines situacijas. Privalumas - darbo patirtis su NVS rinka.
  • Įmonė siūlo

  • Laiku mokamą ir motyvuojantį bazinį atlyginimą;
  • Priedus prie atlyginimo priklausančius nuo darbo rezultatų;
  • Socialines garantijas;
  • Įdomų ir pastovų, tačiau dinamišką darbą;
  • Jaukią ir patogią darbo aplinką, bei visas darbui reikalingas priemones;
  • Galimybę įgyvendinti turimas idėjas;
  • Siūlome Jums visas sąlygas tobulėti logistikos ir vadybos srityse, bei perspektyvią ateitį prisidedant prie bendros įmonės misijos. CV siųskite per CV Market sistemą arba el. paštu: karolis(eta)logistikos-strategija.lt Fiksuotas atlyginimas + % nuo darbo rezultatų.