2022-07-29 11:26:48

Šaltkalvis - derintojas

CVMarket.lt klientas

Darbo aprašymas

Gamybinių įrengimų techninė priežiūra.
Pagalba gamybiniame procese.
Analizuoti įrengimų problemas ir surasti jų sprendimus.
Naujų įrengimų instaliavimas ir ekspoatacija.
Įrengimų derinimas priklausomai nuo gaminamos produkcijos.
Konstruoti/kurti naudingus patobulinimus esamiems įrengimams ir prietaisams.

Reikalavimai

Pageidautina turėti supratimą, bent vienoje iš šių sričių: pramoniniai įrengimai, pneumatika, automatika, elektra, mechanika ir didelį norą išmokti visas šias sritis.
Kūrybingumas bei žingeidumas techninėje srityje.
Sumanumas, organizuotumas bei iniciatyvumas.
Atsakomybė už patikėtas užduotis.
Gebėti bendrauti rusų kalba.
Pageidautina turėti anglų kalbos bei darbo su kompiuteriu pagrindus.

Įmonė siūlo

Mes jums siūlome:

Nedidelį ir draugišką darbo kolektyvą.
Geras darbo sąlygas.
Su technika susijusias pareigas.
Nuo rezultatų priklausantį atlyginimą.
Visokeriopą pagalbą/palaikymą iš gamybos vadovo.

Atlyginimas - derybų klausimas