Apskaitos skyriaus vadovo pavaduotojas (-a) terminuotam 1,5 m. darbui

CVMarket.lt klientas

Darbo aprašymas

Ką Jūs veiksite:
• Tvarkysite turto, įsipareigojimų, sąnaudų bei pajamų ūkinių operacijų (lėšų, prekinių ir
materialinių vertybių, atsiskaitymų su prekių tiekėjais, paslaugų teikėjais ir pirkėjais) apskaitą;
• Rengsite vidines bei išorines ataskaitas;
• Kaupsite ir sisteminsite apskaitos / analizės duomenis.

Reikalavimai

Puikiai tiksite, jeigu Jūs:
• Turite aukštąjį buhalterinės apskaitos ar ekonomikos krypties išsilavinimą;
• Turite ne mažiau kaip 2 m. buhalterinio darbo patirties arba 1 m. vyr. buhalterio patirties;
• Esate kruopštus, atidus, atsakingas, turite analitinį mąstymą;
• Turite darbo patirties su buhalterinėmis programomis: Stekas, Agnum, Labbis, Bonus ar kitomis apskaitos programomis.

• Aukštą savarankiškumo ir atsakomybės lygį; • Konkurencingą, darbo rezultatus atitinkantį atlygį; • Galimybę prisidėti prie sėkmingos įmonės plėtros; • Darbo aplinką, kurioje vertinamas profesionalumas, paprastumas, pagarba, komandinis darbas. Pastaba: Siųsdami savo CV Jūs sutinkate, kad Jūsų CV, pasibaigus atrankai, bus saugomas Turto banko vidinėje duomenų bazėje 6 mėn. su tikslu pasiūlyti Jums dalyvauti kitose atrankose. Bet kokia pateikta asmeninė informacija bus laikoma konfidencialia ir bus teikiama Turto banko atsakingiems darbuotojams tik tokiu atveju, jei Jūs pateksite į kitą atrankos etapą. Jūs turite teisę bet kada atšaukti savo sutikimą, reikalauti ištaisyti, bei prašyti ištrinti savo anksčiau pateiktus duomenis ar apriboti jų platinimą. Kitu atveju, jei nesutinkate pateiktomis sąlygomis ir garantijomis, rekomenduojame CV nesiųsti.