2022-07-29 11:26:48

Vadybininkas (-ė) tinklo valdymo departamente

CVMarket.lt klientas

Darbo aprašymas

Jei nori įgyti patirties dirbant su kokybės vertinimu, paslaugų gerinimu, praktiniu naujų projektų taikymu dinamiškoje organizacijoje, esi komunikabilus, veiklus, iniciatyvus ir organizuotas – tuomet esi kviečiamas prisijungti prie mūsų Tinklo valdymo departamento komandos: Tavęs laukiantys iššūkiai: • Dalyvausi rengiant ir įgyvendinant įmonės projektus; • Vertinsi klientams teikiamų paslaugų kokybę; • Mokysi pašto darbuotojus tinkamo klientų aptarnavimo; • Vertinsi pašto skyrių darbuotojus, kaip sekasi dirbti pagal diegiamą procesą; • Teiksi grįžtamąjį ryšį darbuotojams ir vadovui bei ruoši ataskaitas apie įdiegtų pokyčių statusą; • Rengsi dokumentus susijusius su projektų įgyvendinimu; • Teiksi siūlymus dėl pašto skyriaus veiklos tobulinimo.

Reikalavimai

Mes tikimės, kad Tu: • Jau turi ne mažesnę nei 1 metų patirtį klientų aptarnavimo, paslaugų teikimo srityje; • Turi aukštąjį išsilavinimą; • Moki teikti konstruktyvų grįžtamąjį ryšį; • Turi labai gerus darbo MS Excel programa įgūdžius; • Gebi efektyviai dirbti tiek vienas, tiek ir komandoje; • Esi komunikabilus, iniciatyvus, gebi koncentruotis į detales, esi analitiškas bei organizuotas; • Turi vairuotojo pažymėjimą bei galimybę darbui naudoti savo automobilį; • Turi galimybę vykti į komandiruotes Lietuvoje. Tau siūlome: • Įdomų, dinamišką, pilną iššūkių darbą; • Galimybę įgyvendinti profesinius tikslus patikimoje ir perspektyvioje organizacijoje; • Galimybę prisidėti prie bendrovės procesų tobulinimo ir paslaugų kokybės; • Kompensuojamas kuro sąnaudas ir automobilio amortizaciją; • Darbo vietą Šiauliuose. Apie atrankos rezultatus informuosime tik į pokalbį pakviestus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame. Kandidatuodami Jūs pateikiate savo asmens duomenis akcinei bendrovei Lietuvos paštui. Šie asmens duome-nys tvarkomi atrankos į bendrovės darbuotojus vykdymo tikslu ir sutikimo pagrindu iki atrankos proceso pa-baigos. Pozicijų, į kurias atranka vykdoma nuolat ir nenutrūkstamai, atveju Jūsų pateikti asmens duomenys bus saugomi 1 metus nuo duomenų gavimo dienos. Informacija apie šias pareigybes ir kita informacija apie as-mens duomenų tvarkymą: https://www.post.lt/lt/privatumo-pranesimas.