Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #219271

Virėjas

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  • maisto patiekalų ruošimas pagal technologines korteles;
  • patiekalų kokybės užtikrinimas;
  • švaros ir tvarkos virtuvėje užtikrinimas.

Reikalavimai

  • meilė maistui;
  • išsilavinimas maisto pramonės srityje;
  • maisto gamybos technologijos ir reikalavimų išmanymas;
  • sugebėjimas dirbti savarankiškai bei komandoje;
  • atsakingumas, sąžiningumas, darbštumas, pareigingumas, punktualumas;
  • greita orientacija, iniciatyvumas, gero veiklos rezultato siekimas;
  • noras mokytis ir tobulėti.

Įmonė siūlo

  • galimybę tobulėti;
  • darbą stabiliai veikiančioje įmonėje;
  • laiku mokamą, nuo darbo rezultatų priklausantį atlyginimą;
  • visas socialines garantijas;
  • lankstų, slenkantį darbo grafiką;
  • draugišką kolektyvą, šaunų vadovą;
  • neturinčius patirties, bet turinčius didelį norą – galime apmokyti.

Savo CV siųskite per CV Market sistemą

Darbo skelbimo numeris
#219271

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas (darbas pamainomis)
Galioja iki:
2015 m. kovo 8 d.
Įvestas:
2015 m. vasario 6 d.

UAB „Gelsva“ (importas, didmeninė prekyba). Šaltinio ir geriamojo vandens „Žalia giria“ gamyba, specializuotų vyno parduotuvių tinklas „Vynoteka“, vyninė „Savas Kampas“ bei pasaulinių prekinių ženklų platinimas ir rinkodara.

UAB „Gelsva“ yra viena didžiausių pasaulinės svarbos prekių ženklų platintoja Lietuvoje. Įmonė buvo įsteigta 1991 m. Vilniuje ir pradėjo savo veiklą importo bei didmeninės prekybos srityse. Per 20 metų įmonė įsitvirtino Lietuvos rinkoje ir šiandien sparčiai plečia savo verslą.

Darbui Vilniuje Vyninė “Savas kampas” ieško:

VIRĖJO (-OS)

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Virėjas
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!