Naujausi skelbimai

Virėjas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 353715

Darbo skelbimo numeris

353715

Darbo aprašymas

Šaltų patiekalų gamybai (sumuštiniai, įdarų gamyba, padažai, vieno kąsnio užkandžiai).

Reikalavimai

Darbo patirtis šaltų patiekalų gamyboje.

Naują, draugišką kolektyvą, puikią darbo aplinką, darbas visiškai nauja įranga, visos socialinės garantijos, adekvatus atlygis. Ateik ir įsitikinsi!
Darbas Naujamiestyje.
Telefonas pasiteiravimui: 861542400

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2018 m. lapkričio 15 d.
Įvestas:
2018 m. spalio 17 d.

Sėkmingai virš 10 metų Kaune dirbanti kepykla Bella Toscana plečiasi ir atidaro naują kepyklą Vilniuje. Dėl išskirtinio skonio, plataus gaminių asortimento esame žinomi ne tik Kaune, bet ir visoje Lietuvoje