https://www.cvmarket.lt/401281

Darbo aprašymas

Mes - Business-Link - šiuo metu ieškome laisvai vokiškai kalbančios (-io) komandos narės (-io), kuri (-s) sustiprins mūsų pardavimo palaikymo komandą.

Jeigu esi darbšti (-us), kruopšti (-us), esi pasiruošusi (-ęs) išmokti daug naujo, mėgsti intensyviai bendrauti su įvairias žmonėmis, atkakliai sieki užsibrėžtų tikslų, suvoki, kad už kiekvienos sėkmės istorijos glūdi daug sunkaus darbo, atsakymas "NE" Tavęs niekada netenkina - mes norime su Tavimi susipažinti ir turime, ką Tau pasiūlyti.

 

Kokios pagalbos tikimės iš Tavęs? 

Mums reikia kolegės (-os) kuri (-is) padės dar geriau aptarnauti klientus, besinaudojančius Prancūzijos kompanijos VIALTIS paslaugomis. Nepergyvenk, jei nieko apie tai neišmanai - apmokinsime.

Mūsų klientai Vokietijoje naudojasi mūsų profesionalių CE kategorijos vairuotojų laikino įdarbinimo paslauga. Tikime, kad padėsi išplėsti klientų Vokietijoje ratą. Tavęs laukia daug bendravimo telefonu, e-paštu, verslo kelionių į užsienį.

 

Kokių asmeninių savybių Tu turi?

- Darbštumas ir suvokimas, kad tik sunkus darbas garantuoja sėkmę:) ;

- Laisvas bendravimas vokiečių kalba (tiek žodžiu, tiek raštu);

- Komunikabilumas. Tu neįsivaizduoji darbo ir gyvenimo be bendravimo su įvairiais žmonėmis;

- Atidumas ir kruopštumas. Tau savaime suprantama, kad pildant sutartis, ruošiant dokumentus ar aptariant bendradarbiavimo sąlygas, klaidų negali būti;

- Atsakomybė ir sąžiningumas. Atsakingai žiūri į Tau patikėtų užduočių vykdymą, suvoki, kad kiekvieno komandos nario individualus įnašas nulemia visos komandos darbo rezultatą;

- Drąsa, greitis ir gebėjimas prisitaikyti. Tu suvoki, kad nugali ne didžiausi ir stipriausi, bet drąsūs, greiti ir gebantys geriausiai prisitaikyti prie kintančios situacijos.

 

Kokių darbinių savybių ir patirties tikimės iš Tavęs?

Mes suvokiame, kad dirbame išskirtinėje rinkoje su išskirtiniais produktais ir paslaugomis, todėl negalime tikėtis, kad Tu jau turi tokio darbo patirties. Tai pat nesame apsisprendę, ar mums reikalinga brandi asmenybė, ar "kylanti žvaigždutė". Dėl šių priežasčių kalbėsimes su kiekviena (-u), kuri (-is) turi aukščiau išvardintas asmenines savybes, moka dirbti MS Office paketu ir yra pasiryžusi (-ęs) daug išmokti. Tikimės, kad turi galiojantį B kategorijos vairuotojo pažymėjimą.

Jeigu Tu:

Turi solidžią panašaus darbo patirtį ir nori save išbandyti pas mus - siųsk savo CV.

Turi nedaug arba kitokios patirties, bet aukščiau atpažinai save - laukiam Tavo CV.

Neturi patirties? Esi baigiamųjų kursų studentas? Tačiau jau dabar perskaičius mūsų skelbimą Tavo akys "dega" ir manai, kad tai Tau - siųsk mums informaciją apie save. Bandysime suderinti tarpusavio grafikus:)

 

Ką mes Tau suteiksime?

Esame auganti įmonė ir esame užsitarnavę patikimo ir kokybiško partnerio vardą. Turime sukaupę daug darbinių žinių ir patirties. Sukūrėme savitą darbo kultūrą. Džiaugsimės galėdami tuo pasidalinti su Tavimi. Tavęs laukia moderni darbo vieta, lanksčios darbo sąlygos.

Norėtum kad Apple kompiuteris ir mobilusis telefonas būtų Tavo pagrindiniai darbo įrankiai? Mes Tau juos duosime.

Norėtum parodyti, ką gali ir už tai gauti kompanijos automobilį? Susitarsime dėl tikslų ir terminų. Pasiekus uzsibrėžtus tikslus nustatytais terminais - gausi.

Pokyčiai ir dinamika yra tikroji mūsų darbo aplinka. Mes rūpinamės savo komandos nariais, mums rūpi, kaip jie gyvena, su kokiais rūpesčiais susiduria ir visuomet ieškome būdų, esant poreikiui, jiems padėti.

Mes nenorime, kad tu amžinai užsibūtum siūlomose pareigose. Tikimės, kad greitai mokysies, augsi, turėsi savo idėjų ir noro jas įgyvendinti.

Visuomet atsilyginame už pasiektus rezultatus. Darbo užmokestis įmonėje susideda iš fiksuotos ir kintančios dalies. Vidutinis darbo užmokestis įmonėje virš 2300 EUR (sausio duomenimis, remiantis www.rekvizitai.lt). Skelbime nurodėme fiksuoto atlygio dalį. Galutinis atlygis priklauso nuo Tavęs, Tavo pastangų ir pasiektų rezultatų.

Laukiame Tavo gyvenimo aprašymo ir motyvacinio laiško.

Kilus klausimams skambink +370 640 33200; +370 694 10100.  

Nekantraujame susipažinti!

 

Business-Link komanda.

 


Reikalavimai

  


Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.


Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!


Darbo skelbimo numeris
#401281

Informacija apie darbą

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena ar ne visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Atlyginimas: Nuo 800 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Galioja iki:
2020 m. balandžio 19 d.
Įvestas:
2020 m. kovo 23 d.
Siųsti CV

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

Vokiškai kalbanti (-is) pardavimų palaikymo vadybininkė (-as)

Business Link, UAB TS GROUP

Business-Link, UAB TS GROUP teikia profesionalias paslaugas transporto ir logistikos sektoriaus įmonėms Lietuvoje ir Vakarų Europos šalyse (Benelux šalys, Vokietija). Kartu su savo verslo partneriais minėtose šalyse mes:

- Lietuvoje atstovaujame kompaniją VIALTIS (www.tsgroup.lt; www.vialtis.com);
- Padedame savo partneriams, didelėms transporto ir logistikos kompanijoms Vakarų Europoje, rasti jų reikalavimus atitinkančias transporto kompanijas Lietuvoje sėkmingam bedradarbiavimui (www.business-link.pro);
- Teikiame savo klientams Vakarų Europoje (Benelux šalys, Vokietija) profesionalių CE kategorijos vairuotojų laikino įdarbinimo bei atrankos paslaugas.

Daugiau

Vokiškai kalbanti (-is) pardavimų palaikymo vadybininkė (-as)
Jūs kandidatuojate į:
Vokiškai kalbanti (-is) pardavimų palaikymo vadybininkė (-as)
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!