Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #402843

Vyr. buhalteris (-ė)

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  • Buhalterinės apskaitos vedimas nuo pirminių dokumentų suvedimo iki mėnesio ataskaitų parengimo (apskaitos programa Finvalda);
  • Mokesčių apskaičiavimas, reikiamų mokestinių deklaracijų parengimas ir pateikimas valstybinėms institucijoms;
  • Statistikos ataskaitų rengimas ir pateikimas;
  • Atatskaitų parengimas ir pateikimas Lietuvos Bankui;
  • Ataskaitų vadovybei bei klientams teikimas;
  • Investuotojų ir paskolų apskaita;
  • Palūkanų išmokėjimo investuotojams skaičiavimai;
  • Kitų einamųjų su buhalterija susijusių darbų atlikimas.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas buhalterinės apskaitos / finansų srityje;
  • Panašaus darbo patirtis (ne mažiau 3 metai);
  • LR teisės aktų, reglamentuojančių apskaitą, išmanymas;
  • Finansų įstaigos veiklos išmanymas (Finansų maklerio įmonės, Banko, Finansų patarėjo įmonės, Fondų valdymo įmonės ar pan.)
  • Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Technologinių platformų supratimas;
  • Gebėjimas dirbti komandoje;
  • Patirtis dirbant su Finvalda;
  • Komunikabilumas, atsakingumas, kruopštumas, atidumas, laiko planavimo įgūdžiai.

  • Įdomų darbą profesionaliame, dinamiškame ir draugiškame kolektyve;
  • Galimybę tobulinti profesinius įgūdžius apskaitos srityje;
  • Galimybę dalyvauti įmonės plėtros etape, įgyvendinti savo idėjas ir pasiūlymus;
  • Darbo užmokestį, atitinkantį kompetenciją.

Darbo skelbimo numeris
#402843
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!