Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #531065
Atranka internetu
Darbas iš namų

Vyr. kokybės ekspertas (-ė) Rizikos ir kokybės valdymo skyriuje

CVMarket.lt klientas
Vilnius, darbas iš namų
Darbo skelbimas negalioja

Atranka internetu Darbas iš namų

Darbo aprašymas

  • Atlikti korupcijos pasireiškimo tikimybės LVPA veikloje vertinimus, rengti kovos su korupcija programas ir jų įgyvendinimo priemonių planus bei koordinuoti jų įgyvendinimą, bendradarbiauti su kitomis institucijomis korupcijos prevencijos ir kontrolės klausimais;

  • Prižiūrėti viešų ir privačių interesų derinimo reikalavimų laikymąsi;

  • Administruoti „Karštąją liniją“, analizuoti paslaugas klientams, skundus;

  • Esant poreikiui įgyvendinti pareiškėjų ir projektų vykdytojų rizikingumo nustatymo funkcijas;

  • Esant poreikiui vykdyti įtariamų ES investicijų panaudojimo pažeidimų tyrimus ir atlikti veiksmus, susijusius su pažeidimų prevencija;

  • Atlikti patvirtintų ES investicijų administravimo tvarkų ir procedūrų laikymosi ir vykdomų administravimo funkcijų kokybės vertinimą;

  • Pagal poreikį rengti pristatymus, skaityti informacinius pranešimus.

Reikalavimai

Mes tikimės, kad:

  • Turi aukštąjį universitetinį išsilavinimą;
  • Žinai ir moki taikyti su pareigybės funkcijomis susijusius LR ir ES teisės aktus;
  • Moki anglų ir (arba) prancūzų, vokiečių kalbą pažengusiojo vartotojo (B1) lygmeniu;
  • Moki naudotis „Microsoft Office“ programomis;
  • Gebi valdyti, kaupti, sisteminti, apibendrinti informaciją, rengti išvadas, priimti sprendimus, analitiškai vertinti bei apibendrinti teisinę ir kitą mokslinę literatūrą;
  • Gebi savarankiškai planuoti, organizuoti veiklą, rinktis vertę kuriančius darbo metodus.

Pageidaujama panaši patirtis.

Įmonė siūlo

  • Platus ir įdomus atsakomybių laukas;
  • Darbo aplinka, kurioje orientuojantis į rezultatą, problemų sprendimą, socialinę atsakomybę vertinamas bendradarbiavimas, skaidrumas, profesionalumas, tobulėjimas;
  • Draugiška komanda, su kuria galėsi tobulėti ir ugdyti kompetencijas;
  • Adaptacijos programa (kuratorius, įvadiniai mokymai);
  •  Lankstus darbas (galimybė dirbti nuotoliu ir erdviame biure), vieta automobiliui;
  • Darbo užmokestis nuo 1990 Eur su mokesčiais (bandomuoju laikotarpiu).

Atsiųsk gyvenimo aprašymą (CV) bei atsakyk į klausimą Kodėl nori dirbti šiose pareigose?  Laiško temoje nurodyk pareigų pavadinimą.

Dėkojame visiems atrankoje dalyvausiantiems kandidatams, o su labiausiai reikalavimus atitinkančiais kandidatais susisieksime per 1 - 2 savaites nuo CV gavimo dienos. Konfidencialumą garantuojame.

Darbo skelbimo numeris
#531065

Informacija apie darbą

Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Atlyginimas: Nuo 1990 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Galioja iki:
2021 m. vasario 26 d.
Įvestas:
2021 m. vasario 2 d.

Viešoji įstaiga Lietuvos verslo paramos agentūra (toliau – LVPA) įgyvendina Lietuvos ūkio plėtrai ir jo tarptautiniam konkurencingumui didinti skirtas nacionalines strategijas ir programas, kryptingai padeda investuoti į taikomuosius tyrimus, technologijas ir inovacijas versle, regionų ekonominę infrastruktūrą, energetikos efektyvumą, turizmo plėtrą atlieka Europos Sąjungos struktūrinių fondų ir valstybės biudžeto lėšomis vykdomą investicijų priežiūrą, užtikrina informacijos apie ES investicijas sklaidą.
Daugiau informacijos www.lvpa.lt, www.esinvestijos.lt

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!