2022-07-29 11:26:48

Vyresnysis analitikas (-ė)

CVMarket.lt klientas
3300 - 3800 €/mėn. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

Kviečiame prisijungti prie didžiausios ir besikeičiančios pašto paslaugas teikiančios įmonės šalyje. Šiuo metu mes plečiame savo verslą į Baltijos šalis (Latvija ir Estija), diegiame naujas sistemas ir ieškome Finansų planavimo ir valdymo grupei naujo komandos nario – Vyresniojo analitiko (-ės).

Finansų planavimo ir valdymo grupę sudaro 9 kolegos. Komanda yra atsakinga už Bendrovės finansų politikos formavimą bei įgyvendinimą, koordinuoja įmonės biudžeto ir ilgalaikių veiklos planų sudarymą, užtikrina jų vykdymo kontrolę. Rūpinasi nuostolio paskaičiavimu, patirto Bendrovei teikiant įpareigotą veiklą, stebi ir valdo finansines rizikas, taip pat skaičiuoja paslaugos savikainas bei rengia finansines ataskaitas.

Tavęs laukiančios pagrindinės užduotys:

  • Koordinuosi ABC (angl. Activity based costing) projekto veiklų planavimą ir įgyvendinimą bendradarbiaujant su projekto komanda;
  • Tobulinsi/modeliuosi sąnaudų skirstymo modelius atsižvelgiant į besikeičiančią produktų struktūrą ir atitikimą išoriniams teisės aktams;
  • Esamų ir būsimų produktų savikainų ir pelningumo analizė, įžvalgų pateikimas;
  • Įrankių kūrimas duomenų valdymui (Excel, Macros, PBI, Tableu ar kiti įrankiai – laisvė rinktis tinkamiausius), analizei ir kontrolės užtikrinimui;
  • Operatyvus ir efektyvus iškilusių einamųjų darbų problemų sprendimas;
  • Grupės vadovo paskirtos užduotys ir pagalba kolegoms.

Reikalavimai

Mes tikimės, kad Tu:

  • Esi įgijęs (-usi) aukštąjį universitetinį išsilavinimą finansų, verslo ar matematikos mokslų srityse;
  • Pasižymi labai gerais darbo MS Excel įgūdžiais, patirtis dirbant su Navision, Microsoft Dynamics 365, CostPerform programomis – būtų privalumas;
  • Gebi komunikuoti anglų kalba raštu ir žodžiu;
  • Esi atsakingas (-a) ir linkęs (-usi) darbus pabaigti iki galo, turi loginį, analitinį mąstymą;
  • Moki dirbti tiek komandoje, tiek individualiai;
  • Esi pozityvi, atsakinga, iniciatyvi ir atvira naujovėms asmenybė.

Įmonė siūlo

Tau siūlome:

  • Įdomų, atsakingą ir dinamišką darbą vienoje didžiausių Lietuvos bendrovių;
  • Galimybę prisidėti prie šiuolaikinio Lietuvos pašto kūrimo;
  • Talentingų ir ambicingų vadovų ir kolegų komandą;
  • Galimybę įgyvendinti profesinius tikslus patikimoje ir perspektyvioje organizacijoje;
  • Nuolatinį kvalifikacijos kėlimą mokymuose, seminaruose;
  • Galimybę dalį laiko dirbti nuotoliu.

Konfidencialumą garantuojame. Apie atrankos rezultatus informuosime tik į pokalbį pakviestus kandidatus.

Siekiant užtikrinti, kad akcinėje bendrovėje Lietuvos pašte dirbtų patikimi, sąžiningi ir nepriekaištingos reputacijos asmenys, galime paprašyti pateikti papildomą informaciją. Išsamiau apie tai ir Jūsų asmens duomenų tvarkymą: www.lietuvospastas.lt/privatumo-pranesimas.

AB Lietuvos paštas užtikrina lygias galimybes nediskriminuojant dėl rasės, religijos, lyties, seksualinės orientacijos ar seksualinės tapatybės, amžiaus, negalios ar dėl kitų su darbo vykdymu tiesiogiai nesusijusių požymių.