Pirmasis puslapisDarbo skelbimaiDarbas pagal įmonę
 

Vytauto Didžiojo universitetas, VĮ

K. Donelaičio g. 58, Kaunas
http://www.vdu.lt

Įmonės aprašymas

„Vytauto Didžiojo universitetas yra pirmasis artes liberales (liet. laisvieji menai) universitetas Lietuvoje, kuriame gilios klasikinio universiteto tradicijos sujungiamos su inovatyviu studijų programų ir mokslo traktavimu. Artes liberales yra „Išsilavinimas 360°“ – gebėjimas vertinti problemas žvelgiant plačiau, lyg iš paukščio skrydžio. Universalios žinios yra būdas kurti inovatyvius sprendimus dviejų ir daugiau skirtingų žinių sferų superpozicijoje, o kartu tai tvirtas pagrindas, atliepiantis rytdienos profesinius iššūkius.

2019 metais susijungus Vytauto Didžiojo, Lietuvos edukologijos ir Aleksandro Stulginskio universitetams, VDU tapo plačiausios aprėpties universitetu šalyje – taip dar labiau sustiprinant jo mokslinį ir tarpdisciplininį potencialą. Skirtingų kompetencijų sinergija leidžia pagal geriausias Vakarų praktikas telkti tyrėjus, dirbančius iš pirmo žvilgsnio nesusijusiose srityse – pavyzdžiui, humanitarus ir technologus.

Siekiant efektyviai spręsti aktualiausius visuomenės iššūkius, dažnai gimstančius disciplinų sandūroje, studijos ir tyrimai vykdomi kompleksiškai, sujungus tarpdisciplinines žinias ir išteklius tokiose aktualiose temose kaip bioekonomika, biotechnologijos, dirbtinis intelektas, agroinovacijos, technologijų teisė, klimato kaita, darnus vystymasis, pedagogika ir kt.“

Įmonės informacija

Peržiūros
988
Vidutinė alga
~ €1 671
Darbuotojų sk.
1 963
Vieta
Kaunas

Vieta

Įmonės darbo skelbimai

 

Šiuo metu įmonė neturi darbo skelbimų. Tačiau daugybė kitų skelbimų yra čia >>