Naujausi skelbimai

Darbo skelbimo numeris #159516

WEB dizaineris (ė)

CVMarket.lt klientas
Kaunas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Kurti naujienų portalų projektus, mobiliąsias aplikacijas, vartotojo sąsajas, rikodaros bei reklamos projektų WEB stilistiką;
Ruošti bei tikslinti dizaino specifikacijas bei reikalavimus, rengti dizaino brėžinius bei aukštos raiškos dizainą, reklaminius banerius pagal pateiktas technines specifikacijas.

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas;
Stiprus interneto dizaino portfolio (prašome pateikti nuorodas prie CV);
Puikūs darbo įgūdžiai ADOBE Photoshop ir/ar ADOBE Fireworks programomis.
Įgudžiai ruošti vizualiai patrauklias, interaktyvias bei vartotojui aiškias sąsajas;
Patirtis sekant bei tikslinant stiliaus reikalavimus bei technines specifikacijas;

Įmonė siūlo

Įdomų ir atsakingą darbą;
Galimybę realizuoti idėjas ir su komanda siekti aukštų rezultatų;
Konkurencingą atlygį, susijusį su darbo rezultatais, motyvacines priemones;
Visas socialines garantijas.

Motyvacinį laišką ir gyvenimo aprašymą (CV) lietuvių kalba su nuoroda „WEB dizaineris“ siųskite per CV Market sistemą.

Darbo skelbimo numeris
#159516

Informacija apie darbą

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2012 m. gegužės 27 d.
Įvestas:
2012 m. balandžio 27 d.

„Diena Media News“ trijuose dižiuosiuose miestuose leidžia dienraščius: „Vilniaus diena“, „Kauno diena“ ir „Klaipėda“, du savaitraščius: „TV diena“ ir „Klaipėda“ rusų kalba, mėnesinį žurnalą – 370. Be šių periodiškai leidžiamų laikraščių, leidžia keletą metinių teminių žurnalų: Kur studijuoti?, Verslas. Lyderiai, Metų klaipėdietė, Sveikata (pavasarį ir rudenį), Kalėdinis kalendorius ir t.t.
„Diena Media News“ taip valdo tris portalus: www.diena.lt, www.kaunodiena.lt, www.kl.lt

Daugiau