Naujausi skelbimai

WEB dizaineris (ė)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 159516

Darbo skelbimo numeris

159516

Darbo aprašymas

Kurti naujienų portalų projektus, mobiliąsias aplikacijas, vartotojo sąsajas, rikodaros bei reklamos projektų WEB stilistiką;
Ruošti bei tikslinti dizaino specifikacijas bei reikalavimus, rengti dizaino brėžinius bei aukštos raiškos dizainą, reklaminius banerius pagal pateiktas technines specifikacijas.

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas;
Stiprus interneto dizaino portfolio (prašome pateikti nuorodas prie CV);
Puikūs darbo įgūdžiai ADOBE Photoshop ir/ar ADOBE Fireworks programomis.
Įgudžiai ruošti vizualiai patrauklias, interaktyvias bei vartotojui aiškias sąsajas;
Patirtis sekant bei tikslinant stiliaus reikalavimus bei technines specifikacijas;

Įmonė siūlo

Įdomų ir atsakingą darbą;
Galimybę realizuoti idėjas ir su komanda siekti aukštų rezultatų;
Konkurencingą atlygį, susijusį su darbo rezultatais, motyvacines priemones;
Visas socialines garantijas.

Motyvacinį laišką ir gyvenimo aprašymą (CV) lietuvių kalba su nuoroda „WEB dizaineris“ siųskite per CV Market sistemą.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2012 m. gegužės 27 d.
Įvestas:
2012 m. balandžio 27 d.

„Diena Media News“ trijuose dižiuosiuose miestuose leidžia dienraščius: „Vilniaus diena“, „Kauno diena“ ir „Klaipėda“, du savaitraščius: „TV diena“ ir „Klaipėda“ rusų kalba, mėnesinį žurnalą – 370. Be šių periodiškai leidžiamų laikraščių, leidžia keletą metinių teminių žurnalų: Kur studijuoti?, Verslas. Lyderiai, Metų klaipėdietė, Sveikata (pavasarį ir rudenį), Kalėdinis kalendorius ir t.t.
„Diena Media News“ taip valdo tris portalus: www.diena.lt, www.kaunodiena.lt, www.kl.lt