Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #198086

Web - PHP programuotojo Kaune. Interneto svetainių ir el. parduotuvių programavimas su TVS

CVMarket.lt klientas
Kaunas
Nuoroda nukopijuota
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  • El. parduotuvių programavimas;
  • Interneto svetainių programavimas.

Reikalavimai

  • Geras HTML išmanymas;
  • Geras PHP išmanymas;
  • Geras MY SQL išmanymas;
  • Adobe Photoshop (arba kitos analogiškos programos) pagrindai reikalingi dizaino susikarpymui;
  • Darbo patirtis web programavimo srityje;
  • Būtina pateikti savo darbų pavydžius.

  • Patrauklų atlyginimą (priklausomai nuo darbui skiriamo laiko, turimų įgūdžių ir darbo greičio);
  • Malonią darbo aplinką;
  • Draugišką darbo kolektyvą;
  • Galimybę tobulėti savo srityje;
  • Ateityje gali būti suteikta galimybė dirbti laisvu darbo grafiku.

Daugiau apie mūsų kompaniją galite sužinoti adresu:
www.e-svetaine.lt

Dėl platesnės informacijos galite kreiptis žemiau pateiktais kontaktais:
Andrius Juozaponis
„Jauna Reklama“
Mob.tel. +370 686 64396

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Darbo skelbimo numeris
#198086
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!