WEB PROGRAMUOTOJAS (-A) (Angular/Django)

SKUBA, UAB

Darbo skelbimo numeris

384887

Darbo aprašymas

SKUBA įmonių grupės sukurtos elekroninės parduotuvės, kuri veikia 15 Europos šalių, palaikymas ir naujo funkcionalumo vystymas (frontend programavimas būtų su Angular, backend programavimas - su Django);
Geriausių programavimo sprendimų paieška.

Reikalavimai

Aukštesnysis arba aukštasis IT išsilavinimas;
Ne trumpesnė nei 2 metų darbo patirtis su Web technologijomis;
Būtinos geros lietuvių ir anglų kalbos žinios;
Analitiniai įgūdžiai, gebėjimas savarankiškai priimti sprendimus.

Atsakingą ir įdomų darbą stambioje tarptautinėjė įmonių grupėje;
Geras darbo sąlygas;
Sporto salę, esančią įmonės teritorijoje ir skirtą bendrovės darbuotojams;
Darbo grafiką: darbo dienomis nuo 8 iki 17 val.;
Darbo vietą: V.A.Graičiūno g. 36, Vilnius.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2019 m. spalio 9 d.
Įvestas:
2019 m. rugsėjo 10 d.
Alga (neatskaičius mokesčių):
nuo 2975 iki 4130 EUR per mėn.

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

SKUBA, UAB

"SKUBA" grupė - viena didžiausių sunkvežimių detalių prekybos įmonių Europoje. Įkurta 1992 metais ir valdo 22 dukterines bendroves Lietuvoje bei užsienyje. Įmonių grupėje dirba 1100 darbuotojų.

"SKUBA" įmonių grupės (www.skuba.biz) veikla - didmeninė ir mažmeninė prekyba atsarginėmis dalimis komerciniam transportui. "SKUBA" valdo modernių sunkvežimių servisų tinklą, kurio remonto paslaugomis naudojasi įvairiausių markių sunkvežimių savininkai. Įmonių grupė tuo pačiu yra oficiali IVECO sunkvežimių prekybos atstovė ir be to užsiima visų markių naudotų sunkvežimių prekyba.

Programavimo skyriaus pastangomis sukurtos verslo valdymo sistemos bei el. prekybos platforma padeda verslui sėkmingai realizuoti savo planus: vykdyti plėtrą, valdyti išteklius, prognozuoti įvykius. Jos yra pritaikytos darbui kiekvienoje iš 15 Europos valstybių, kurių teritorijoje vykdoma veikla.

Žiūrėti profilį