Žemės ūkio darbuotojas Anglijoje (be anglų kalbos)

DARBAI SVETUR

Darbo skelbimo numeris

318101

Darbo aprašymas

Reikalingi darbuotojai žemės ūkyje Anglijoje (Hayle, Newquay, Plymouth ir kt. vietovėse).

Darbo pobūdis priklauso nuo sezono: šitlojo sezono metu darbas yra laukuose (sodinimas, ravėjimas, produkcijos nuėmimas, rūšiavimas ir pan.). Šaltojo sezono metu darbai yra perkelti į uždaras patalpas - angarus, kur nurinktas derlius/produkcija yra pakuojama, rūšiuojama, sveriama, klijuojamos etiketės ir pan.

Darbo laikas: 40-60 darbo valandų per savaitę, 5 dienas per savaitę (galimi viršvalandžiai).

Atlyginimas: 7.50 GBP per valandą (priklauso nuo asmens amžiaus).

Suteikiamas apgyvenimas karavanuose (pilnai įrengti su visa buitine technika) arba name.
Būsto kaina 35 - 55 GBP per savaitę.

Kontraktas gaunamas iš anksto. Pasirūpiname kelionės bilietų rezervacijomis, pasitikimu, būsto rezervavimu.

Gali vykti tiek poros, tiek draugų kompanijos! Darbas yra ilgalaikis, tačiau galima vykti ir trumpam terminui.

Privalumas - anglų kalba nebūtina!

Reikalavimai

- Noras dirbti ir užsidirbti!
- Anglų kalba - nebūtina.

Įmonė siūlo

Ieškote daugiau informacijos? Bendraukime:

Adresas: Krokuvos g. 13, 09314 Vilnius
Mob.: 8 614 58209
Facebook: www.facebook.com/darbaisvetur
Svetainė: www.DarbaiSvetur.lt

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Didžioji Britanija
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, sezoninis darbas / laikinas darbuotojas, gali būti studentas (-ė)
Galioja iki:
2017 m. lapkričio 9 d.
Įvestas:
2017 m. spalio 11 d.
Alga (bruto):
nuo 1352 EUR per mėn.

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

„Darbai svetur“ jau 7 metai specializuojasi Europos Sąjungos piliečių įdarbinimu ES ir kitose užsienio šalyse. Šiuo metu bendradarbiaujame su partneriais Didžiojoje Britanijoje, Airijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Kipre, Graikijoje, Ispanijoje, Maltoje, Prancūzijoje, Dubajuje, Katare, Australijoje, Kanadoje (Working holiday programa), JAV (Work and Travel programa). Šiose šalyse klestintis turizmas ir pramonė nuolat reikalauja naujos kvalifikuotos ir nekvalifikuotos darbo jėgos sezoniniam ir ilgalaikiam darbui.

„Darbai Svetur“ pasirūpina visu įdarbinimo ir įšvykimo procesu Nuo... Iki (tinkamiausios darbo pozicijos parinkimas, kelionė, būstas, pasitikimas, kontraktas, dokumentų tvarkymo detalės ir pan.).

Norite atostogų metu užsidirbti? Siekiate kurti geresnį savo šeimos rytojų? Turite pamatyti pasaulį ir pralavinti užsienio kalbą?

Atsiųskite mums savo CV arba kreipkitės telefonu. Suteiksime Jums konsultaciją, parinksime tinkamiausią darbo poziciją, pasirūpinsime kelionės, pasitikimo, apgyvendinimo, dokumentų sutvarkymo detalėmis. Tai galimybė ne tik įgyti darbo patirties užsienyje, užsidirbti pinigų, patobulinti užsienio kalbos įgūdžius, bet ir aplankyti nuostabias šalis, susipažinti su draugiškais žmonėmis bei savo akimis pamatyti, koks platus yra pasaulis.

Daugiau informacijos rasite mūsų internetinėje svetainėje - www.DarbaiSvetur.lt ir Facebook: www.facebook.com/darbaisvetur

Peržiūrėti įmonės profilį >