Pirmasis puslapisDarbo skelbimaiDarbas pagal įmonę
 

Balticdiag technology, UAB

A. Stulginskio g. 41G, Kaunas
http://www.balticdiag.com

Įmonės aprašymas

Prekiaujame profesionaliausia diagnostikos ir serviso įranga visame pasaulyje visoms transporto priemonėms – automobiliams, motociklams, sunkvežimiams ar net specializuotam transportui ir technikai. Siekdami, kad klientai gautų kokybiškiausią aptarnavimą, visada juos konsultuojame, apmokome, projektuojame servisus, montuojame įrangas ir atliekame jų priežiūras.

Pritraukę garsiausius savo srities gamintojus į mūsų regioną, mes galime klientams pasiūlyti vieną plačiausių įrangų asortimentą. Savo klientams galime pasiūlyti tiek profesionaliausią diagnostikos įrangą, tiek asmeniniam naudojimui tinkamus prietaisus. Dėka profesionalios dirbančios komandos ir kokybiškos tiekiamos įrangos, savo klientams galime pasiūlyti įvairiausius poreikius atitinkančią įrangą – ar tai būtų įprasti automobilių keltuvai, ar naujai statomas ir įrenginėjamas sunkvežimių servisas.

Svarbiausias mūsų įmonės pasiekimas, tai joje dirbantys darbuotojai. Kadangi visa įmonėje dirbanti komanda bendrai pasiekė visus laimėjimus, kuriais dabar galime didžiuotis – esame apdovanoti už greitą įmonės augimą „Gazelės“ apdovanojimu, nuo 2013 metų fiksuojame stipriausių Lietuvoje įmonių rodiklius, Kauno Technologijos Universitete turime savo vardo laboratoriją, vieninteliai iš serviso įrangos prekybos įmonių galime pasigirti, kad turime du skyrius Kaune ir Vilniuje ir augantis eksportas į užsienio šalis.

Įmonės informacija

Peržiūros
268
Vidutinė alga
~ €1 411
Darbuotojų sk.
8
Vieta
Kaunas

Vieta

Įmonės darbo skelbimai

VIP 1
prieš 2 sav.
Atranka internetu Galimybė kartais dirbti iš namų EL.KOMERCIJOS RINKODAROS IR PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė) Balticdiag technology, UAB
Nuo 1100 €/mėn. Į rankas
1
liko 1 d.
Atranka internetu
EL.KOMERCIJOS RINKODAROS IR PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė) Balticdiag technology, UAB • Kaunas
Galimybė kartais dirbti iš namų
Nuo 1100 €/mėn.Į rankas
Kaunas
liko 1 d.