Pirmasis puslapisDarbo skelbimaiDarbas pagal įmonę
 

Girioms ir sodams, UAB

Veiverių g. 63, Kaunas
http://www.viskasaplinkai.lt

Įmonės aprašymas

manorobotas.lt komanda robotizuotą veiklą pradėjo 2012 metais. Per šį laiko tarpą sugebėjome įgyti pakankamai patirties, kad galėtume pasiūlyti ne tik aukštos kokybės bei plataus asortimento smulkiosios robotizuotos technikos bei namų apyvokos reikmenų, bet ir aukštą aptarnavimo kokybę.

Mūsų komanda visada linkusi pasidalinti sukaupta patirtimi ir žiniomis, taip padedant pasirinkti Jums optimaliausią sprendimą. Didžiausią dėmesį skiriame ilgalaikių santykių su klientais formavimui, todėl atsižvelgiame į kiekvieno kliento pageidavimus, norus bei problemas.

Apie mus
Viskasaplinkai.lt – nuolatos tobulėjanti, veržli, ambicingų tikslų siekianti komanda. Veiklą pradėjome 1997 metais. Per šį laiko tarpą sugebėjome tapti lyderiais sodo technikos pardavimų srityje, tačiau mėgstame iššūkius, taigi nuolatos siekiame geresnių rezultatų ir plečiame savo asortimentą, kuriame galite rasti tik aukščiausios kokybės produktus. Šiai dienai galime Jums pasiūlyti didžiausią sodo technikos asortimentą, Jūsų aplinkai puoselėti skirtus įrankius bei medžiagas, profesionalią aplinkos įrangą bei, žinoma, mūsų mažiesiems skirtas lauko pramogas – žaidimų aikšteles bei namelius. Visam asortimentui, kurį turime, stengiamės užtikrinti geriausią kainos ir kokybės santykį. Mūsų svetainės pavadinimas asocijuojasi su gamta, tačiau aplinką mes kuriame ir namuose. Taigi, nuo šių metų mūsų svetainėje galite įsigyti ir namų apyvokos reikmenų. Kaip jau minėjome, asortimentą pildome tik mūsų išbandytais produktais, nes apsiimame didžiulę atsakomybė dėl produktų garantijos ir remonto.

Įmonės informacija

Peržiūros
770
Vidutinė alga
~ €805
Darbuotojų sk.
12
Vieta
Kaunas

Vieta

Įmonės darbo skelbimai

 

Šiuo metu įmonė neturi darbo skelbimų. Tačiau daugybė kitų skelbimų yra čia >>