2022-07-29 11:26:48

Atsinaujinusiame CVMarket.lt – patogesnė ir greitesnė darbo paieška

2023.06.21

CVMarket.lt, pirmaujanti darbo ir darbuotojų paieškos platforma Baltijos šalyse, su džiaugsmu praneša apie atnaujintą prekės ženklą ir naują portalo dizainą, kuriame atsiskleidžia įmonės padaryta technologinė pažanga ir duomenimis pagrįstas požiūris.

Daugiau nei du dešimtmečius veikiančio darbo skelbimų portalo pagrindinis tikslas – suvesti ieškančius darbo su darbdaviais, todėl cvmarket.lt atnaujinimu siekiama pagerinti visų vartotojų patirtį.

Paprastas, intuityviai suprantamas dizainas, išmani ir funkcionali paieška bei plačios filtravimo galimybės skirtos palengvinti darbo paieškas ir kandidatavimą į tinkamiausius darbo skelbimus. Portalas vienodai patogus naudoti kompiuteriuose ir mobiliuosiuose įrenginiuose, o kandidatuoti galima tiek prisegant turimą gyvenimo aprašymą, tiek sukuriant naują CV patogioje cvmarket.lt platformoje. Dar vienas CVMarket.lt išskirtinumas, kuris lieka nepakitęs – nemokamas kandidatavimas, kad ir koks CV siuntimo būdas pasirenkamas.

Personalo specialistams skirtas kandidatų valdymo įrankis užtikrina sklandesnį darbuotojų atrankos procesą, o išmani paieška vienoje didžiausių ir nuolat augančių CV duomenų bazių Lietuvoje suteikia galimybę tinkamų kandidatų ieškoti patiems.

Didžiausią Baltijos šalyse darbo skelbimų portalų grupę valdanti įmonė CV Keskus OÜ nuolat vysto pažangius įdarbinimo technologijų (angl. RecTech) produktus, skirtus ieškantiems darbo ir darbdaviams lengviau rasti vieniems kitus, todėl įvykęs atnaujinimas nebus paskutiniu įmonei siekiant tapti populiariausiu darbo portalu Lietuvoje.

Ieškote darbo?

Žiūrėti naujausius skelbimus
Kurti arba atnaujinti CV >
Prenumeruoti skelbimus el. paštu >