2022-07-29 11:26:48

FULL STACK PHP PROGRAMUOTOJAS

CVMarket.lt klientas

Darbo aprašymas

•    Analizuoti vartotojų poreikius, rinkti ir derinti vartotojų reikalavimus naujoms aplikacijoms ar jų pakeitimams
•    Kurti, vertinti ir rekomenduoti sprendimus, atitinkančius vartotojų poreikius bei aplikacijų galimybes, ruošiant funkcines ir technines specifikacijas, galimybių studijas ir konkursų dokumentus
•    Įgyti ir palaikyti IT aplikacijų ir atitinkamų verslo procesų žinias, užtikrinant informacinių sistemų strategijos ir rekomenduojamų sprendimų įgyvendinimą bei pakeitimų suderinamumą su egzistuojančiomis verslo aplikacijomis
•    Dalyvauti verslo sistemų kūrimo bei vystymo projektuose
•    Užtikrinti pagrindinių įmonės verslo sistemų nepertraukiamą veikimą, spręsti su sistemomis susijusius incidentus bei problemas
•    Valdyti aplikacijų pakeitimų paketus
•    Nuolat tobulinti įgūdžius, pasinaudojant naujais įrankiais ir technologijomis, tokiu būdu didinant asmeninį produktyvumą

Reikalavimai

•    Aukštasis išsilavinimas IT srityje
•    2+ metų patirtis taikomųjų web aplikacijų ir duomenų bazių kūrimo srityje
•    2+ metų patirtis Drupal
•    Puikios WEB technologijų žinios ir darbo su jomis patirtis (PHP, HTML, CSS, JavaScript,)
•    Patirtis Oracle duomenų bazių programavimo srityje (SQL, PL/SQL, procedūros, funkcijos, trigeriai ir pan.)
•    IT sistemų projektavimo patirtis, finansų srities žinios - privalumas
•    Puikūs analitiniai gebėjimai

•    Mūsų IT komandos išskirtinumas – plačios atsakomybių ribos – būsite arti verslo, matysite aiškią savo sprendimų ir darbo rezultatų naudą bei prasmę
•    Galėsite inovuoti verslo vystymo tikslais
•    Savarankiškai priiminėsite sprendimus
•    Dirbsite AGILE principais paremtoje darbo aplinkoje, SCRUM komandose
•    Galėsite augti įvairiose kompetencijose bei įvairiais lygiais (LD Dev komandos apima daug skirtingų sričių)
•    Galėsite plačiai panaudoti turimas technines kompetencijas, dalyvaujant skirtinguose plataus profilio projektuose Baltijos šalių mastu
•    Vidinės karjeros galimybės (2016 m. 30proc. Talentų programos dalyvių buvo IT žmonės)
•    Mokymai, sertifikatai – visos galimybės formuoti savo tobulėjimo planą
•    Motyvaciniai patyriminiai renginiai
•    Sporto užsiėmimai (tinklinis, dviračiai, „ŽingsniuOK“, stalo ir ne tik futbolas, kt.)
•    Įvertinimas už jūsų iniciatyvumą

Taip pat:

•    Įvedimo programa naujam darbuotojui
•    Profesionali komanda
•    Rinkos tyrimais pagrįstas konkurencingas atlygio paketas