Pirmasis puslapisDarbo skelbimaiDarbas pagal įmonę
 

TODESA, UAB

KAUNO 31A-34, Ežerėlis, Kauno r.
https://gpsmeistras.lt

Įmonės aprašymas

Kodėl mes? Internetinės prekybos svetainė ir parduotuvė www.GPSmeistras.lt, kuri priklauso UAB „Todesa“, siekia patenkinti net įnoringiausių klientų poreikius.
Nuolat kaupėme patirtį, žinias, jog padėtume klientams išpildyti jų poreikius, todėl šiai dienai klientams galime pasiūlyti itin gausų prekių asortimentą.
Manome ir tikimės, kad šioje svetainėje Jūs rasite visas dominančias GPS navigacijas, jų aprašymus ir bendrą informaciją apie GPS įrangą.

Mūsų veiklos tikslas nėra parduoti kuo daugiau GPS įrangos. Daug dėmesio skiriame išsamioms konsultacijoms Jums, kad apie gaminį žinotumėte ne vien iš jos aprašo ant pakuotės. Prekiaujame tik originaliomis, aukštos kokybės prekių grupėmis, kurių gamintojai yra žinomi visame pasaulyje. Tad mūsų auditorija - kokybę vertinantys klientai. Jei dvejojate plačioje pasiūloje pasirenkant konkrečią prekę, prieš tai pasikonsultuokite su mumis. Nuolatos stengiamės pasiūlyti Jums geriausią GPS įrangą.

Mes nuoširdžiai tikime, kad geroms ir kokybiškoms prekėms daug reklamos nereikia, todėl manome, kad pagrindinė mūsų veiklos reklama taps abipusis pasitikėjimas ir patikimas bendradarbiavimas.

Įmonės informacija

Peržiūros
162
Vidutinė alga
~ €1 538
Darbuotojų sk.
5
Vieta
Kauno r.

Vieta

Įmonės darbo skelbimai

 

Šiuo metu įmonė neturi darbo skelbimų. Tačiau daugybė kitų skelbimų yra čia >>