Vis dar populiaru manyti, kad darbo pokalbyje prašyti didesnio atlyginimo yra nemandagu ar netgi įžūlu. Tačiau atlyginimo derybos daugelyje situacijų yra visiškai normali įdarbinimo proceso dalis. Žinoma, jei prašoma be aiškių argumentų, darbdaviui g...