2022-07-29 11:26:48

Keisti darbą ar ne?

2016.06.16

Esate apimti panikos dėl savo ateities, nežinote, ar pavyks pasiekti tai, ko norite? Ar iš baimės dėl to jums suka pilvą? Ar svajojate apie tai, kaip viskas buvo anksčiau (ar galėtų būti), mąstote, kaip susigrąžinti tai, kas jau buvo? Jei taip – jus tikriausiai ištiko karjeros krypties keitimo krizė.

Tai yra krizė, jei jaučiatės nestabilus, suvokiate, kad esate labai svarbioje gyvenimo sankryžoje.

Tai yra keitimas, jei palikote vieną dalyką, perėjote prie kito ir jaučiatės taip, lyg negalėtumėte suvaldyti padėties, rašo womenslife.co.za.

Pokyčiai – sunkus dalykas. Net jei seniai žinojote, jog pokyčiai įvyks, galbūt planavote juos iš anksto, išsiaiškinote, kur kokie kabliukai slypi, viską sutvarkėte, kad keitimas būtų kuo mažiau komplikuotas, visgi labai gali būti, kad pokyčiai vis vien bus sunkūs. Gera naujiena ta, kad galima imtis kai kurių veiksmų, kurie padėtų stabilizuoti gyvenimą pokyčių metu.

Nestabdykite proceso

Kai vyksta svarbūs pokyčiai, žmonės dažnai jaučia, jog miršta dalelė jų, kad galėtų gimti nauja. Kažko naujo gimimui reikalinga stipri integracija. Leiskite jai įvykti. Kai kurie dalykai išnyks. Kai kurie įgys naujų formų.

Vadovaukite savo laimei

Supraskite, kad jūs esate savo laimės kalvis, o ne kas nors kitas. Siekite to, kas yra už jūsų baimės ribų. Neatsimuškite į baimės sieną. Siekite kažko didingesnio, kažko svarbesnio už savo baimę.

Tegu vidinis balsas būna pagrindinis, kurio klausote. Į kitus kreipkitės paramos. O savo vidinio balso klausykitės, kai reikės patarimo ir nurodymų. Ne atvirkščiai. Neprisiriškite prie rezultatų. Baiminimasis dėl ateities, rūpinimasis praeitimi pririša jus. Atsisakykite ir vieno, ir kito – ir nustebsite, kiek daug durų jums atsivers, kiek daug kelių išryškės, kiek daug galimybių pastebėsite.

Nelikite be ryšio

Neleiskite baimėms nutraukti jūsų bendravimo su išoriniu pasauliu. Išlaikykite ryšį su šeima ir draugais, kurie remia jūsų viziją, nepamirškite laisvalaikio užsiėmimų, kurie jums teikia malonumą.

Pasirūpinkite savimi ir sveika. Valgykite maistingą maistą, reguliariai mankštinkitės, gerai išsimiegokite. Kassavaitiniai masažai – nuostabus būdas atsipalaiduoti, subalansuoti kūną.

Venkite neapsvarstyto šokimo į nežinią

Judėkite lėtai. Kai į jūsų gyvenimą įsiverš pokyčiai – net jei ir pats esate tų pokyčių iniciatorius – atminkite: norint prisitaikyti prie naujos realybės, reikia laiko. Pasinaudokite šiuo laiku ir pasvarstykite apie tai, kas jums tikrai geriausia.

Ar vadovavimasis šiais patarimais padės išspręsti pokyčių sukeltą krizę? Ne. Bet jie labai palengvins jūsų gyvenimą, suteikdami erdvės aiškinantis, kas jums yra svarbiausia, kokio gyvenimo norėtumėte.

www.delfi.lt

Raktinis žodis: